3,7W Philips Master LED Spot GU10 | Dimbaar | 365lm | 3000K | 5 stuks.
3,7W Philips Master LED Spot GU10 | Dimbaar | 365lm | 3000K | 5 stuks.
Deze verpakking bevat vijf dimbare 3,7W Philips Master LED-spot GU10-lampen, elk met een helderheid van 365 lm (98 lm/W) en een kleurtemperatuur van 3000K. Ze hebben een stralingshoek van 36 graden en zijn ideaal voor spotverlichting. Ze hebben een hoge kleurweergave (Ra > 90) en kunnen worden gedimd om de gewenste sfeer te creëren.
De verpakking bevat 5 GU10 Philips Master LED lampen!
Productinformatie "3,7W Philips Master LED Spot GU10 | Dimbaar | 365lm | 3000K | 5 stuks."
3,7W Philips Master LED-spot GU10 met 3000K
Deze verpakking bevat 5 dimbare 3,7W Philips Master LED-spot GU10-lampen, elk met een helderheid van 365 lumen. Deze LED-spots zijn ontworpen voor een warme, gezellige sfeer en zijn perfect voor woningen, hotels en restaurants. Dankzij hun hoge kleurweergave (Ra>90) zien de kleuren in de omgeving er natuurlijk uit.
Bovendien zijn ze dimbaar en compatibel met de meeste dimmers, wat betekent dat u de helderheid kunt aanpassen aan uw behoeften en de gewenste sfeer kunt creëren.
Efficiënte verlichting met Philips LED-lamp
Deze lamp heeft maar liefst 98 lm/w, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is en een lager energieverbruik heeft dan traditionele gloeilampen. Philips Master LED spot GU10 is ontworpen voor spotverlichting en heeft een lichtspreiding van 36 graden, waardoor hij ideaal is voor het verlichten van specifieke gebieden in uw huis of op uw werkplek.
3,7W Philips Master LED-spot GU10 met 3000K
Deze verpakking bevat 5 dimbare 3,7W Philips Master LED-spot GU10-lampen, elk met een helderheid van 365 lumen. Deze LED-spots zijn ontworpen voor een warme, gezellige sfeer en zijn perfect voor woningen, hotels en restaurants. Dankzij hun hoge kleurweergave (Ra>90) zien de kleuren in de omgeving er natuurlijk uit.
Bovendien zijn ze dimbaar en compatibel met de meeste dimmers, wat betekent dat u de helderheid kunt aanpassen aan uw behoeften en de gewenste sfeer kunt creëren.
Efficiënte verlichting met Philips LED-lamp
Deze lamp heeft maar liefst 98 lm/w, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is en een lager energieverbruik heeft dan traditionele gloeilampen. Philips Master LED spot GU10 is ontworpen voor spotverlichting en heeft een lichtspreiding van 36 graden, waardoor hij ideaal is voor het verlichten van specifieke gebieden in uw huis of op uw werkplek.
| Bedrijfstemperatuur.: | -20° - +45° |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Energielabel: | E |
| Geschatte levensduur (uren): | 25.000 |
| Helderheid (Lumen): | 365lm |
| Ingangsspanning (Volt): | 230V |
| Kleurweergave (Ra/CRI): | Ra≥90 |
| Lichtbron type: | GU10 |
| Lichte kleur: | 3000K |
| Lichtverspreiding: | 36° |
| Materiaal: | Glas |
| Spanningsfrequentie: | 50Hz, 60Hz |
| Toepassing (gebied): | Binnengebruik |
| Verbruik (Watt): | 3.70W |
| Producent: | Signify Denmark A/S, Arne Jacobsens Allé 15, 2300 København S, Denmark |
| Breedte (mm) | 50 |
| Hoogte (mm) | 54 |
| EAN | 8721103052384 |