3.7W | GU10 | Philips Master LED GU10 | 365lm | 3000K | Dimbaar | Ra90 | 10 stuks (Setprijs)
3.7W | GU10 | Philips Master LED GU10 | 365lm | 3000K | Dimbaar | Ra90 | 10 stuks (Setprijs)
€ 84,35
Beschikbaar, levertijd: 1-3 werkdagen
€ 84,35
Het pakket bevat:
Beschikbaar, levertijd: 1-3 werkdagen
Productinformatie "3.7W | GU10 | Philips Master LED GU10 | 365lm | 3000K | Dimbaar | Ra90 | 10 stuks (Setprijs)"
Philips Gu10 met hoge kleurweergave
In het pakket ontvangt u 10 stuks 3.7W Gu10 Philips Master LED
Met dit Philips Master model krijgt u een hoogwaardige LED lamp uit de professionele serie van Philips. Het model heeft een hoge kleurweergave van Ra90 en behoort daarmee tot de absolute topklasse van LED lampen op de markt. Het model is dimbaar met verschillende LED dimmers die op de markt verkrijgbaar zijn.
Philips Gu10 LED lamp perfect als LED spots
Dankzij de brede stralingshoek van 60 graden is deze Gu10 lichtbron perfect geschikt voor installatie in Gu10 LED spots en voor gebruik als algemene plafondverlichting. Zo vermijdt u kolomverlichting en krijgt u tegelijkertijd een mooie lichtverspreiding die zorgt voor een aangename lichtval.
Philips LED spotlamp met hoge prestaties
De 3.7W Gu10 lamp levert maar liefst 365 lm, wat overeenkomt met een 50W halogeenlamp. De hoge lichtopbrengst van de lamp is perfect voor installatie in de keuken, badkamer, gang, enz.
Philips Gu10 met hoge kleurweergave
In het pakket ontvangt u 10 stuks 3.7W Gu10 Philips Master LED
Met dit Philips Master model krijgt u een hoogwaardige LED lamp uit de professionele serie van Philips. Het model heeft een hoge kleurweergave van Ra90 en behoort daarmee tot de absolute topklasse van LED lampen op de markt. Het model is dimbaar met verschillende LED dimmers die op de markt verkrijgbaar zijn.
Philips Gu10 LED lamp perfect als LED spots
Dankzij de brede stralingshoek van 60 graden is deze Gu10 lichtbron perfect geschikt voor installatie in Gu10 LED spots en voor gebruik als algemene plafondverlichting. Zo vermijdt u kolomverlichting en krijgt u tegelijkertijd een mooie lichtverspreiding die zorgt voor een aangename lichtval.
Philips LED spotlamp met hoge prestaties
De 3.7W Gu10 lamp levert maar liefst 365 lm, wat overeenkomt met een 50W halogeenlamp. De hoge lichtopbrengst van de lamp is perfect voor installatie in de keuken, badkamer, gang, enz.
| Bedrijfstemperatuur.: | -20° - +45° |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Energielabel: | E |
| Geschatte levensduur (uren): | 25.000 |
| Helderheid (Lumen): | 365lm |
| Ingangsspanning (Volt): | 230V |
| Kleurweergave (Ra/CRI): | Ra≥90 |
| Lichtbron type: | GU10 |
| Lichte kleur: | 3000K |
| Lichtverspreiding: | 60° |
| Materiaal: | Glas |
| Spanningsfrequentie: | 50Hz, 60Hz |
| Toepassing (gebied): | Binnengebruik |
| Verbruik (Watt): | 3.70W |
| Producent: | Signify Denmark A/S, Arne Jacobsens Allé 15, 2300 København S, Denmark |
| Breedte (mm) | 50 |
| Hoogte (mm) | 54 |