SMD LED Strip Drum 230V | 50m | 4000K | 1500lm/m | 12W/m | IP65 | PREMIUM
SMD LED Strip Drum 230V | 50m | 4000K | 1500lm/m | 12W/m | IP65 | PREMIUM
€ 471,75
Beschikbaar, levertijd: 1-3 werkdagen
230V LED strip - 50m trommel - 1500lm per meter - 12W per meter - IP65 - Incl. 1,5m lange aansluitkabel - Ideaal voor werkverlichting op bouwplaatsen, magazijnen, werkplaatsen etc.
LET OP: Deze LED strip MOET voor gebruik helemaal van de trommel gerold worden!
Productinformatie "SMD LED Strip Drum 230V | 50m | 4000K | 1500lm/m | 12W/m | IP65 | PREMIUM"
50m LED-strip op trommel
Hier krijg je 50m LED strip op een trommel. Deze LED strip is ongelooflijk krachtig, levert maar liefst 1500lm per meter en verbruikt slechts 12W. De hoge lichtopbrengst maakt hem ideaal als werkverlichting en oriëntatieverlichting op bouwterreinen, werkplaatsen, magazijnen, enz.
230V LED strip ideaal voor bouwplaatsverlichting
Deze 230V LED strip werkt perfect als bouwplaatsverlichting. De strip wordt geleverd op een trommel met wieltjes, waardoor hij makkelijk te vervoeren is op de bouwplaats en makkelijk weer op te rollen is. 230V LED strip is een zeer veelzijdige oplossing die op veel plaatsen kan worden gebruikt, zowel privé als commercieel.
LED strip met snelle en eenvoudige aansluiting
Deze stripverlichting wordt geleverd met een vast aansluitsnoer van 1,5 meter waarmee hij snel en eenvoudig in een standaard stopcontact kan worden gestoken. Verder heeft de strip een lichtkleur van 4000K, ook wel neutraal wit genoemd. Dit type lichtkleur wordt vaak gebruikt in situaties waar een goed werklicht nodig is.
50m LED-strip op trommel
Hier krijg je 50m LED strip op een trommel. Deze LED strip is ongelooflijk krachtig, levert maar liefst 1500lm per meter en verbruikt slechts 12W. De hoge lichtopbrengst maakt hem ideaal als werkverlichting en oriëntatieverlichting op bouwterreinen, werkplaatsen, magazijnen, enz.
230V LED strip ideaal voor bouwplaatsverlichting
Deze 230V LED strip werkt perfect als bouwplaatsverlichting. De strip wordt geleverd op een trommel met wieltjes, waardoor hij makkelijk te vervoeren is op de bouwplaats en makkelijk weer op te rollen is. 230V LED strip is een zeer veelzijdige oplossing die op veel plaatsen kan worden gebruikt, zowel privé als commercieel.
LED strip met snelle en eenvoudige aansluiting
Deze stripverlichting wordt geleverd met een vast aansluitsnoer van 1,5 meter waarmee hij snel en eenvoudig in een standaard stopcontact kan worden gestoken. Verder heeft de strip een lichtkleur van 4000K, ook wel neutraal wit genoemd. Dit type lichtkleur wordt vaak gebruikt in situaties waar een goed werklicht nodig is.
| Bedrijfstemperatuur.: | -25° - +55° |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Geschatte levensduur (uren): | 30.000 |
| Ingangsspanning (Volt): | 230V |
| Kabellengte (cm): | 150 cm |
| Kleur: | Transparant |
| Kleurweergave (Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Lichtbron type: | Ingebouwde LED |
| Licht efficiëntie (lm/W): | 125 lm/W |
| Lichte kleur: | 4000K |
| Lichtsterkte (lm/m): | 1500 lm/m |
| Mate van dichtheid (IP): | IP65 |
| Spanningsfrequentie: | 50Hz, 60Hz |
| Toepassing (gebied): | Binnengebruik, Buitengebruik |
| Verbruik (W/m): | 12 W/m |
| Vervangbare lichtbron: | Nej |
| Producent: | A LED A/S, Hammeren 6, 6800 Varde, Denmark |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Breedte (mm) | 16 |
| Hoogte (mm) | 8 |
| EAN | 5702051702005 |